Tel:

0553 361 53 33

Gürpınar Ledbox

Gürpınar Ledbox Eski zamanlardan beri tabelalar belirleme, tanıtma ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Bu kapsamda pek çok sınır tabelaları, yönlendirme tabelaları ve reklam tabelaları hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Teknoloji geliştikçe farklı tasarımlar ve kompleks yapılar içeren bu tabelalar hem tasarım hem de görünüş farkındalığı açısından ileri seviyelere ulaşmaktadır. Bunlardan biri olan ışıklı tekstil baskı tabelalar (lightbox ya da led box) karanlık veya loş alanlarda kullanılan, LED ışıklar kullanılarak, tanıtımının yapıldığı ürüne dikkat çeken tabelalar olmaktadır. ‘Gürpınar Ledbox 

Standart ışıklı tabelalara göre daha ergonomik, performanslı ve daha uygun maliyet sunan tabelalar olan lightbox’lar günümüzde en popüler panolar arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan görseli veya ürünü tüm detayları ve renkleri ile sergilemeye yarayan bu tabelalar âdeta görsel şölen sunan bir kutu formu taşımaktadır. İçerisindeki görsellerin kolayca değiştirilebilmesi, pratik kullanım sunmaktadır.

Lightbox (Led Box) Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım alanına göre farklı lightbox çeşitleri bulunmaktadır. Bunları kısaca açıklamak gerekirse de birkaç başlık altında incelenebilmektedir.

Duvar Tipi Gürpınar Led Box

Dikey bir duvara sabitlenebilen hem iç hem de dış mekânda kullanılabilen modeller olmaktadır.

Ayaklı Tekstil Gürpınar Led Box

Özellikle dar alanlarda kullanılabilen ve ayaklı yapısı sayesinde istenilen alana yerleştirilebilen ve istenildiği zaman taşınabilen lightbox çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Su Depolu Gürpınar Led Box

Alt kısmında ayak olarak kullanılan su deposu sayesinde özellikle dış mekân tanıtımlarında tercih edilmektedir. Su dubasının tasarımı daha estetik olduğu için hem göz yormamaktadır hem de dikkat çekicilik sunmaktadır.

Kolon Giydirme Gürpınar Led Box

Genellikle alışveriş merkezi ve hastanelerde tercih edilen duvar kolonlarının lightbox ile donatıldığı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

GNL Reklam; Cafe, restaurant, bar, başta olmak üzere ofis mekanları, işletmeler, Konut, villa, residence, projeleri, inşaat,
fabrika, tv sütüdyoları tasarım ve uygulamaları hizmet alanlarıdır. Gürpınar Led Tabelacı ayrıca, projelerin yapısına uygun, mimari estetikte güvenli, kullanım kolaylığı olan,
ekonomik olarak minimize edilmiş ve hızlı olarak yapılandırılabilen işler için uygulama imalat ve montaj danışmanlığı yapmaktayız.’ Gürpınar Led Tabela

GNL Reklam Olarak TÜRKİYE geneli online alışveriş sitemiz www.gnlreklam.com.tr web adresimiz ile sizlere online satış hizmeti sağlayarak kargo ile reklam ürünlerinizi güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Tel No: 0212 855 95 27

GSM No:0553 361 53 33

 

Ara Ara