Tel:

0553 361 53 33

Sultangazi Tabela

Zeytinburnu Tabela olarak siz seçkin müşterilerimize özel tasarımlarımızla Reklam Ürünleri Dijital Baskı Tabela Matbaa Led Tabela Kayan Yazı Kutu Harf Tabela Oyma Tabela Totem Tabela Neon hizmeti vermekteyiz

GNL Reklam; Cafe, restaurant, bar, başta olmak üzere ofis mekanları, işletmeler, Konut, villa, residence, projeleri, inşaat,
fabrika, tv sütüdyoları tasarım ve uygulamaları hizmet alanlarıdır. Zeytinburnu Tabelacı ayrıca, projelerin yapısına uygun, mimari estetikte güvenli, kullanım kolaylığı olan,
ekonomik olarak minimize edilmiş ve hızlı olarak yapılandırılabilen işler için uygulama imalat ve montaj danışmanlığı yapmaktayız.

GNL Reklam Olarak TÜRKİYE geneli online alışveriş sitemiz www.gnlreklam.com.tr web adresimiz ile sizlere online satış hizmeti sağlayarak kargo ile reklam ürünlerinizi güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Tabela Ürünlerimiz:

 • Kutu Harf Tabela (Pleksi)
 • Krom Harf Tabela (Paslanmaz)
 • Totem Tabela.
 • Çatı Tabelası
 • Kompozit Tabela.
 • Branda (Vinil) Tabela.
 • Pilon Tabela.
 • Eczane Tabelası

Tel No: 0212 855 95 27

GSM No:0553 361 53 33

Zeytinburnu Tabela olarak İstanbul Zeytinburnu tabela imalatı ve üretimini yapan, tabela reklam ve tanıtım hizmetleri sunan açık hava reklamcısıdır. İstanbul Anadolu yakası Zeytinburnu tabela ve reklam hizmetlerimize bir çok ürün modelleri çeşitlerimizle, Zeytinburnu tabela imalatı ve montajını yapmaktayız. İstanbul Zeytinburnu tabela fiyatları ile müşterilerimize ekonomik, ucuz ve modern tabela imalatı ve montajını sunmaktayız. İstanbul Zeytinburnu bölgesine yakın tabelacı olarak, kaliteli üretim ve zamanında teslimat TabelaNet garantisindedir. İstanbul Zeytinburnu tüm mahalle ve sokaklarında, tabela reklam ve tanıtım faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Zeytinburnu tabelacı olarak küçük firmalardan büyük firmalara kadar, tüm tabela ve reklam tanıtım hizmetlerimizle İstanbul Zeytinburnu tüm esnaflarımızın ihtiyaçları doğrultusunda tabela hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Zeytinburnu tabela modelleri çeşitlerimizi, tabela imalatı ve reklam hizmetlerini, İstanbul Zeytinburnu tüm mahallelerine tabela hizmeti götürmekteyiz.

 1. İstanbul Zeytinburnu kutu harf tabela
 2. İstanbul Zeytinburnu ahşap tabela
 3. İstanbul Zeytinburnu alüminyum kompozit dış cephe kaplama
 4. İstanbul Zeytinburnu alüminyum kutu harf tabela
 5. İstanbul Zeytinburnu araç kaplama
 6. İstanbul Zeytinburnu çatı tabela
 7. İstanbul Zeytinburnu çatı tabelası
 8. İstanbul Zeytinburnu dijital baskı
 9. İstanbul Zeytinburnu eczane tabela
 10. İstanbul Zeytinburnu eczane tabelası
 11. İstanbul Zeytinburnu inşaat tabela
 12. İstanbul Zeytinburnu inşaat tabelası
 13. İstanbul Zeytinburnu şantiye tabelası
 14. İstanbul Zeytinburnu ışıksız tabela
 15. İstanbul Zeytinburnu ofis tabelası, apartman bina tabelası
 16. İstanbul Zeytinburnu One vision cam kaplama, delikli folyo cam kaplama
 17. İstanbul Zeytinburnu Kumlama folyo cam kaplama, buzlu folyo cam kaplama
 18. İstanbul Zeytinburnu Bayrak, duba, yelken bayrak, yönlendirme tabelası
 19. İstanbul Zeytinburnu kapı tabelası
 20. İstanbul Sultangazi kayan yazı led tabela
 21. İstanbul Zeytinburnu kompozit oyma tabela
 22. İstanbul Zeytinburnu ışıklı tabela
 23. İstanbul Zeytinburnu paslanmaz krom tabela
 24. İstanbul Zeytinburnu pilon totem tabela
 25. İstanbul Zeytinburnu totem tabela

 

Tabela, herhangi bir yerin veya herhangi bir unsurun yerinin belirtilmesi ve işaretlenmesi için kullanılan, bir çok çeşiti olan nesnedir. Tabela yerleştirilecek yerin, firmanın veya işyerlerinin kendine has tasarımı ve yazıları vardır. İstanbul Zeytinburnu TabelaNet olarak, tüm tabela örnekleri ve modelleri ile işyerleri ve firmaların tüm özel ölçü yazı tabela fiyatları ile farklı tasarım ve dizayn ile, Tabela imalatı ve üretimini yapmaktayız.

Tabela yapımı mühendislik uzmanlık ve ustalık gerektiren bir meslektir. Tabela kelimesi genel olarak tüm tabela kollarını adında barındırır. Tabela imalatı ve üretimi, 8 meslek gurubunun birleşmesinden oluşur. Bunların açılımını yaparsak;

 1. Tabela tasarımı, grafik tasarım
 2. Alüminyum, paslanmaz krom, Pleksi kesim büküm kutu harf imalatı
 3. Alüminyum, elektrik ark, gazaltı (mig), argon (tig) kaynak teknikleri
 4. Elektrik, elektronik bilgisi
 5. Aplikasyon folyo kaplama araç kaplama
 6. Tabela iç montaj, tabela dış montaj işleri
 7. Cnc router, lazer kesim operatörlüğü
 8. Çelik konstrüksiyon imalatı ve teknik resim bilgisi

 

Zeytinburnu Tabelacı

Tabela imalatı üretimi yapanlara tabelacı denir. Tabelacı, müşterisinin istek ve taleplerine göre yapılacak olan tabelanın yer keşfini, ölçülendirilmesini, yazılarının yazılmasını, imalatını ve montajını yapan kişidir.
Tabelacılar genel olarak Zeytinburnu kişilere ve firmalara has özel ölçü ve tasarımla çalışmaktadırlar. Tabela fiyatları, tabela malzemesine göre belirlenip müşteriye teklif olarak sunulur. Tabela fiyatlarında dikkat edilecek hususlar vardır. Müşteriye göre özel ölçü ve malzeme seçimi yapmak gerekir. Tabelacı olarak müşterilerimize en uygun malzeme seçeneklerini ve fiyatlarını sunuyoruz.

 

 

Ara Ara