Tel:

0553 361 53 33

Tabela

Tabela en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en öncelikli reklam aracıdır.

Reklamın keşfinden günümüze kadar birçok değişim yaşamış birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan başlıca totem tabela, dış cephe ve çatı tabelası, neon çubuklarla yapılan neon tabela, krom kutu harfler ve ledlerle yapılan ışıklı kutu harf tabela seçenekleri sektörünün en güzel örnekleridir.

Gelişmiş tasarım ve üretim yetenekleriyle GNL Reklam, markanızı ön plana çıkaran etkileyici reklam tabelaları sunuyor. Biz, reklamın gücünü anlıyor ve işletmenizi daha görünür kılmak için yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Hizmetlerimiz

Özel Tabela Tasarımı

Markanızın karakterini yansıtan özgün tasarımlarla dikkat çekici tabelalar üretiyoruz. Renklerden fontlara kadar her detayı özenle planlıyoruz.

Kaliteli Malzemelerle Üretim

Yüksek dayanıklılık ve uzun ömür için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Her tabela, dış etmenlere karşı dayanıklılık gösterir ve mevsim değişikliklerine uyum sağlar.

Profesyonel Montaj ve Bakım

Tabelanızın doğru bir şekilde montajını gerçekleştiriyor ve düzenli bakım hizmetleri sunarak tabelanızın her zaman etkileyici kalmasını sağlıyoruz.

Neden GNL Reklam?

  • Yaratıcı Tasarım Ekibi
  • Kaliteli Malzeme Kullanımı
  • Zamanında Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

totem tabela

kutuharftabela

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız

ÜRÜNLERİMİZ

Kutu Harf Tabela
GNL

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, iki veya üç boyuttan oluşabilen ve farklı malzemelerden üretilen reklam çeşididir. Elegant tasarımlarla göze de hitap eden…

Read more
Oyma Tabela

Oyma Tabela

Dış mekân tabelaları arasında görsel açıdan dikkatleri üzerine toplayabilen bu tabelalar logo veya şeklinde oyularak şekil verilmesi ile meydana gelir.

Read more
Led Tabela
GNL

Led Tabela

Led Tabela Standart tabelalara göre daha etkili ve dikkat çekici reklam araçlarıdır. Sabit olabildiği gibi kayan yazı olarak da tasarımı…

Read more
Ara Ara