Tel:

0553 361 53 33

Kavaklı Tabela

Kavaklı Tabela olarak siz seçkin müşterilerimize özel tasarımlarımızla Reklam Ürünleri Dijital Baskı Tabela Matbaa Led Tabela Kayan Yazı Kutu Harf Tabela Oyma Tabela Totem Tabela Neon hizmeti vermekteyiz

GNL Reklam; Cafe, restaurant, bar, başta olmak üzere ofis mekanları, işletmeler, Konut, villa, residence, projeleri, inşaat,
fabrika, tv sütüdyoları tasarım ve uygulamaları hizmet alanlarıdır. Kavaklı Tabelacı ayrıca, projelerin yapısına uygun, mimari estetikte güvenli, kullanım kolaylığı olan,
ekonomik olarak minimize edilmiş ve hızlı olarak yapılandırılabilen işler için uygulama imalat ve montaj danışmanlığı yapmaktayız.

GNL Reklam Olarak TÜRKİYE geneli online alışveriş sitemiz www.gnlreklam.com.tr web adresimiz ile sizlere online satış hizmeti sağlayarak kargo ile reklam ürünlerinizi güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Tabela Ürünlerimiz:

 • Kutu Harf Tabela (Pleksi)
 • Krom Harf Tabela (Paslanmaz)
 • Totem Tabela.
 • Çatı Tabelası
 • Kompozit Tabela.
 • Branda (Vinil) Tabela.
 • Pilon Tabela.
 • Eczane Tabelası

Tel No: 0212 855 95 27

GSM No:0553 361 53 33

Kavaklı Tabela olarak İstanbul Kavaklı tabela imalatı ve üretimini yapan, tabela reklam ve tanıtım hizmetleri sunan açık hava reklamcısıdır. İstanbul Anadolu yakası Kavaklı tabela ve reklam hizmetlerimize bir çok ürün modelleri çeşitlerimizle, Kavaklı tabela imalatı ve montajını yapmaktayız. İstanbul Kavaklı tabela fiyatları ile müşterilerimize ekonomik, ucuz ve modern tabela imalatı ve montajını sunmaktayız. İstanbul Kavaklı bölgesine yakın tabelacı olarak, kaliteli üretim ve zamanında teslimat TabelaNet garantisindedir. İstanbul Kavaklı tüm mahalle ve sokaklarında, tabela reklam ve tanıtım faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kavaklı tabelacı olarak küçük firmalardan büyük firmalara kadar, tüm tabela ve reklam tanıtım hizmetlerimizle İstanbul Kavaklı tüm esnaflarımızın ihtiyaçları doğrultusunda tabela hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Kavaklı tabela modelleri çeşitlerimizi, tabela imalatı ve reklam hizmetlerini, Kavaklı Kavaklı tüm mahallelerine tabela hizmeti götürmekteyiz.

 1. İstanbul Kavaklı kutu harf tabela
 2. İstanbul Kavaklı ahşap tabela
 3. İstanbul Kavaklı alüminyum kompozit dış cephe kaplama
 4. İstanbul Kavaklı alüminyum kutu harf tabela
 5. İstanbul Kavaklı araç kaplama
 6. İstanbul Kavaklı çatı tabela
 7. İstanbul Kavaklı çatı tabelası
 8. İstanbul Kavaklı dijital baskı
 9. İstanbul Kavaklı eczane tabela
 10. İstanbul Kavaklı eczane tabelası
 11. İstanbul Kavaklı inşaat tabela
 12. İstanbul Kavaklı inşaat tabelası
 13. İstanbul Kavaklı şantiye tabelası
 14. İstanbul Kavaklı ışıksız tabela
 15. İstanbul Kavaklı ofis tabelası, apartman bina tabelası
 16. İstanbul Kavaklı One vision cam kaplama, delikli folyo cam kaplama
 17. İstanbul Kavaklı Kumlama folyo cam kaplama, buzlu folyo cam kaplama
 18. İstanbul Kavaklı Bayrak, duba, yelken bayrak, yönlendirme tabelası
 19. İstanbul Kavaklı kapı tabelası
 20. İstanbul Kavaklı kayan yazı led tabela
 21. İstanbul Kavaklı kompozit oyma tabela
 22. İstanbul Kavaklı ışıklı tabela
 23. İstanbul Kavaklı paslanmaz krom tabela
 24. İstanbul Kavaklı pilon totem tabela
 25. İstanbul Kavaklı totem tabela

 

Tabela, herhangi bir yerin veya herhangi bir unsurun yerinin belirtilmesi ve işaretlenmesi için kullanılan, bir çok çeşiti olan nesnedir. Tabela yerleştirilecek yerin, firmanın veya işyerlerinin kendine has tasarımı ve yazıları vardır. İstanbul Kavaklı TabelaNet olarak, tüm tabela örnekleri ve modelleri ile işyerleri ve firmaların tüm özel ölçü yazı tabela fiyatları ile farklı tasarım ve dizayn ile, Tabela imalatı ve üretimini yapmaktayız.

Tabela yapımı mühendislik uzmanlık ve ustalık gerektiren bir meslektir. Tabela kelimesi genel olarak tüm tabela kollarını adında barındırır. Tabela imalatı ve üretimi, 8 meslek gurubunun birleşmesinden oluşur. Bunların açılımını yaparsak;

 1. Tabela tasarımı, grafik tasarım
 2. Alüminyum, paslanmaz krom, Pleksi kesim büküm kutu harf imalatı
 3. Alüminyum, elektrik ark, gazaltı (mig), argon (tig) kaynak teknikleri
 4. Elektrik, elektronik bilgisi
 5. Aplikasyon folyo kaplama araç kaplama
 6. Tabela iç montaj, tabela dış montaj işleri
 7. Cnc router, lazer kesim operatörlüğü
 8. Çelik konstrüksiyon imalatı ve teknik resim bilgisi

 

Kavaklı Tabelacı

Tabela imalatı üretimi yapanlara tabelacı denir. Tabelacı, müşterisinin istek ve taleplerine göre yapılacak olan tabelanın yer keşfini, ölçülendirilmesini, yazılarının yazılmasını, imalatını ve montajını yapan kişidir.
Tabelacılar genel olarak Kavaklı kişilere ve firmalara has özel ölçü ve tasarımla çalışmaktadırlar. Tabela fiyatları, tabela malzemesine göre belirlenip müşteriye teklif olarak sunulur. Tabela fiyatlarında dikkat edilecek hususlar vardır. Müşteriye göre özel ölçü ve malzeme seçimi yapmak gerekir. Tabelacı olarak müşterilerimize en uygun malzeme seçeneklerini ve fiyatlarını sunuyoruz.

 

 

Ara Ara