Tel:

0553 361 53 33

Neon Tabela

Neon tabela,özel imal edilmiş ateşte ısıtılarak şekil verilen küçük cam borular kullanılmaktadır ve tercih edilen bir reklam türüdür. Bu görseller çok gösterişli ve estetik yapıda,göz alıcı renklerle üretilen reklam mecralarıdır. Genellikle bar,restoran,eğlence merkezleri gibi yerler için oldukça uygundur.

Renkleri ve tasarımlarıyla öne çıkan GNL Matbaa, şimdi bir adım öteye geçiyor! Işığınızı yansıtan neon içeren özel baskılarımızla projelerinize renk katıyoruz.

Göz Alıcı Tasarımlar: Projelerinizde iz bırakmak için sıradanlıktan uzaklaşın. Neon içeren tasarımlarımızla, gözleri üzerinize çekecek, unutulmaz bir etki bırakacaksınız.

Canlı Renkler, Canlı Projeler: Matbaa ürünlerinizde renkleri daha canlı ve çarpıcı hale getirin. Neon baskılarımızla, tasarımlarınıza dinamizm ve enerji katın.

Işık Hızında Hizmet: Projelerinizin hızla gerçekleşmesi için buradayız. Işığınızı en kısa sürede hayata geçiriyor, özel baskılarımızla öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi: GNL Matbaa olarak müşteri memnuniyeti en yüksek önceliğimizdir. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Sizin tarzınıza uygun tasarım ve renk seçimleriyle, GNL Matbaa'nın neon içeren özel baskılarıyla projeleriniz parlasın! İletişime geçin ve işlerinizi ışıldatmaya başlayın!

camneon

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız

ÜRÜNLERİMİZ

Kutu Harf Tabela
GNL

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, iki veya üç boyuttan oluşabilen ve farklı malzemelerden üretilen reklam çeşididir. Elegant tasarımlarla göze de hitap eden…

Read more
Oyma Tabela

Oyma Tabela

Dış mekân tabelaları arasında görsel açıdan dikkatleri üzerine toplayabilen bu tabelalar logo veya şeklinde oyularak şekil verilmesi ile meydana gelir.

Read more
Led Tabela
GNL

Led Tabela

Led Tabela Standart tabelalara göre daha etkili ve dikkat çekici reklam araçlarıdır. Sabit olabildiği gibi kayan yazı olarak da tasarımı…

Read more
Ara Ara